Thursday, March 28
Wayne State Fieldhouse, Detroit, MI (DAZN)
- Vladimir Shishkin vs Mike Guy, super middleweights, 10 rounds
- Juan Carrillo vs Quinton Rankin, light heavyweights, 10 rounds
- Nadim Salloum vs William Townsel, super middleweights, 8 rounds
Friday, March 29
Desert Diamond Arena, Glendale, AZ (ESPN/ESPN+)
- Oscar Valdez vs Liam Wilson, super featherweights, 12 rounds
- Seniesa Estrada vs Yokasta Valle, minimumweights, 10 rounds, for undisputed championship (Estrada’s WBC and WBA titles and Valle’s IBF and WBO titles)
- Raymond Muratalla vs Xolisani Ndongeni, lightweights, 10 rounds
- Richard Torrez Jr vs Donald Haynesworth, heavyweights, 8 rounds
- Emiliano Vargas vs Nelson Hampton, lightweights, 6 rounds
- Lindolfo Delgado vs Carlos Sanchez, super lightweights, 10 rounds
Saturday, March 30
T-Mobile Arena, Las Vegas, NV (Prime Video PPV)
- Tim Tszyu vs Sebastian Fundora, super welterweights, 12 rounds, for Tszyu’s WBO title and vacant WBC title
- Rolando Romero vs Isaac Cruz, super lightweights, 12 rounds, for Romero’s WBA title
- Erislandy Lara vs Michael Zerafa, middleweights, 12 rounds, for Lara’s WBA title
- Julio Cesar Martinez vs Angelino Cordova, flyweights, 12 rounds, for Martinez’s WBC title
- Elijah Garcia vs Kyrone Davis, middleweights, 10 rounds [Prelims]
- Serhii Bohachuk vs Brian Mendoza, super welterweights, 12 rounds, for vacant interim WBC title
YouTube Theater, Inglewood, CA (DAZN)
- Arsen Goulamirian vs Gilberto “Zurdo” Ramirez, cruiserweights, 12 rounds, for Goulamirian’s WBA title
- Alexis Rocha vs Fredrick Lawson, welterweights, 10 rounds
- Ricardo Sandoval vs Luis Hernandez, flyweights, 10 rounds
- Santiago Dominguez vs Jose Sanchez, welterweights, 10 rounds
Sunday, March 31
OVO Arena Wembley, London, England (Peacock)
- Fabio Wardley vs Fraser Clarke, heavyweights, 12 rounds, for Wardley’s British and Commonwealth titles
- Florian Marku vs Chris Kongo, welterweights, 10 rounds
- Ben Whittaker vs TBA, light heavyweights, 8 rounds
- Viddal Riley vs Mikael Lawal, cruiserweights, 10 rounds
- Callum Simpson vs TBA, super middleweights, 10 rounds
- Alen Babic vs Steve Robinson, heavyweights, 10 rounds
International Conference Hall, Nagoya, Japan (DAZN)
- Yudai Shigeoka vs Melvin Jerusalem, minimumweights, 12 rounds, for Shigeoka’s WBC ti
- Tomoki Kameda vs Kevin Villanueva, featherweights, 10 rounds
- Riku Kunimoto vs Eiki Kani, middleweights, 10 rounds
Saturday, April 6
Fontainebleau, Las Vegas, NV (DAZN)
- Richardson Hitchins vs Gustavo Lemos, super lightweights, 12 rounds, IBF eliminator
- Diego Pacheco vs Shawn McCalman, super middleweights, 12 rounds
- Skye Nicolson vs Sarah Mahfoud, featherweights, 10 rounds, for vacant WBC title
- Galal Yafai vs Agustin Mauro Gauto, flyweights, 10 rounds
- Marc Castro vs Abraham Montoya, super featherweights, 10 rounds
Thursday, April 11
Montreal Casino, Montreal, Quebec, Canada (ESPN+)
- Erik Bazinyan vs Shakeel Phinn, super middleweights, 10 rounds
- Steve Claggett vs TBA, super lightweights, 10 rounds
Saturday, April 13
American Bank Center, Corpus Christi, TX (ESPN/ESPN+)
- Jared Anderson vs Ryad Merhy, heavyweights, 10 rounds
- Efe Ajagba vs Guido Vianello, heavyweights, 10 rounds
- Henry Lebron vs Charly Suarez, super featherweights, 10 rounds
- Abdullah Mason vs Ronal Ron, lightweights, 8 rounds
- Ruben Villa vs Cristian Cruz, featherweights, 10 rounds
- Robson Conceicao vs Jose Ivan Guardado, super featherweights, 8 rounds
AO Arena, Manchester, England (DAZN)
- Jordan Gill vs Zelfa Barrett, super featherweights, 12 rounds
- Ellie Scotney vs Segolene Lefebvre, super bantamweights, 10 rounds, for Scotney’s IBF title and Lefebvre’s WBO title
- Rhiannon Dixon vs Karen Elizabeth Carabajal, lightweights, 10 rounds, for vacant WBO title
- Cameron Vuong vs Jordan Flynn, lightweights, 10 rounds
- Michael Gomez Jr vs Kane Baker, super featherweights, 10 rounds
Saturday, April 20
Barclays Center, Brooklyn, NY (DAZN PPV)
- Devin Haney vs Ryan Garcia, super lightweights, 12 rounds, for Haney’s WBC title
Saturday, April 27
Save Mart Arena, Fresno, CA (DAZN)
- Jose Ramirez vs Rances Barthelemy, super lightweights, 12 rounds
- Vergil Ortiz Jr vs Thomas Dulorme, super welterweights, 10 or 12 rounds
- Joseph Diaz Jr vs Oscar Duarte, super lightweights, 10 or 12 rounds
- Marlen Esparza vs Gabriela Alaniz, rematch, flyweights, 10 rounds, for Esparza’s WBC, WBA, and WBO titles
Exhibition Centre, Liverpool, England (DAZN)
- Ja’Rico O’Quinn vs Peter McGrail, rematch, super bantamweights, 10 rounds
Saturday, May 4
T-Mobile Arena, Las Vegas, NV (DAZN PPV and Prime Video PPV)
- Canelo Alvarez vs Jaime Munguia, super middleweights, 12 rounds, for Canelo’s undisputed championship (WBC, WBA, IBF, and WBO titles)
- Jaron “Boots” Ennis vs Cody Crowley, welterweights, 12 rounds, for Ennis’ IBF title
Monday, May 6
Tokyo Dome, Tokyo, Japan (ESPN+)
- Naoya Inoue vs Luis Nery, super bantamweights, 12 rounds, for Inoue’s undisputed championship (WBC, WBA, IBF, and WBO titles)
Saturday, May 11
RAC Arena, Perth, Western Australia, Australia (ESPN/ESPN+)
Card takes place on May 12 in Australia, will air May 11 in the U.S.
- Vasiliy Lomachenko vs George Kambosos Jr, lightweights, 12 rounds, for vacant IBF title
- Andrew Moloney vs Pedro Guevara, super flyweights, 12 rounds, for interim WBC title
- Nina Hughes vs Cherneka Johnson, bantamweights, 10 rounds, for Hughes’ WBA title
Utilita Arena, Cardiff, Wales (Peacock)
- Jessica McCaskill vs Lauren Price, welterweights, 10 rounds, for McCaskill’s WBA title
Palenque de la Feria, Aguascalientes, Mexico (DAZN)
- Rocky Hernandez vs Daniel Lugo, super featherweights, 10 or 12 rounds
- Erika Cruz vs Nazarena Romero, super bantamweights, 10 rounds, for Cruz’s WBA title
Saturday, May 18
Riyadh, Saudi Arabia (PPV)
- Tyson Fury vs Oleksandr Usyk, heavyweights, 12 rounds, for undisputed championship (Fury’s WBC title and Usyk’s WBA, IBF, and WBO titles)
- Jai Opetaia vs Mairis Briedis, rematch, cruiserweights, 12 rounds, for vacant IBF title
- Joe Cordina vs Anthony Cacace, super featherweights, 12 rounds, for Cordina’s IBF title
- Sergey Kovalev vs Robin Sirwan Safar, cruiserweights, 10 rounds
- Bakhodir Jalolov vs TBA, heavyweights, 10 rounds
San Diego, CA (ESPN/ESPN+)
- Emanuel Navarrete vs Denys Berinchyk, lightweights, 12 rounds, for vacant WBO title
Saturday, May 25
First Direct Arena, Leeds, England (DAZN)
- Josh Taylor vs Jack Catterall, rematch, super lightweights, 12 rounds
Centre Gervais Auto, Shawinigan, Quebec, Canada (ESPN+)
- Christian Mbilli vs Mark Heffron, super middleweights, 10 rounds
- Arslanbek Makhmudov vs Junior Fa, heavyweights, 10 rounds
Saturday, June 1
Riyadh, Saudi Arabia (PPV)
- Artur Beterbiev vs Dmitry Bivol, light heavyweights, 12 rounds, for undisputed championship (Beterbiev’s WBC, IBF, and WBO titles and Bivol’s WBA title)
- Deontay Wilder vs Zhilei Zhang, heavyweights, 12 rounds
Kia Forum, Inglewood, CA (PPV)
- Nate Diaz vs Jorge Masvidal, light heavyweights, 10 rounds
Saturday, June 15
Coliseo Juan Aubin Cruz Abreu, Manati, Puerto Rico (DAZN)
- Subriel Matias vs Liam Paro, super lightweights, 12 rounds, for Matias’ IBF title
Saturday, June 29
Footprint Center, Phoenix, AZ (DAZN)
- Juan Francisco Estrada vs Jesse “Bam” Rodriguez, super flyweights, 12 rounds, for Estrada’s WBC title
- Sunny Edwards vs Adrian Curiel, flyweights, 12 rounds
Saturday, July 6
TBA (ESPN/ESPN+)
- Shakur Stevenson vs TBA, lightweights, 12 rounds, for Stevenson’s WBC title
Saturday, July 20
AT&T Stadium, Arlington, TX (Netflix)
- Jake Paul vs Mike Tyson, exhibition